W związku z rozwojem firmy prowadzimy rekrutację do nowego zespołu obsługi kluczowych klientów.

W skład zespołu wchodzą trzy rodzaje stanowisk:

  • Wprowadzanie danych (3 szczeble awansu)
  • Uzgadnianie danych i rozliczanie prostych firm (3 szczeble awansu)
  • Księgowy – specjalista ds obsługi klientów (3 szczeble awansu)

Możesz wybrać stanowisko na którym zaczniesz swój rozwój. Szkolenia oraz mentoring zapewnią Ci bezpieczną ścieżkę awansu. Nad Twoim zawodowym bezpieczeństwem czuwają prawnicy, doradcy podatkowi oraz koleżanki i koledzy z większym stażem i doświadczeniem.

Zapewniamy elastyczne warunki pracy. Ustal dogodne dla siebie godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy. Forma zatrudnienia to umowa o pracę.

Od czego chcesz zacząć?

Wprowadzanie danych

od 3.600 brutto

Uzgadnianie danych
i rozliczanie prostych firm

od 5.000 brutto

Księgowy – Specjalista ds obsługi klientów

od 7.000 brutto

Możliwa część etatu Cały etat Cały etat

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie dokumentów
  • przeliczanie kwot w obcych walutach
  • wstępna kwalifikacja operacji gospodarczej
  • powiązanie faktur oraz zapłat (rozrachunki)

  • uzgadnianie wprowadzonych dokumentów
  • rozliczanie podatków w prostych firmach
  • naliczanie amortyzacji
  • naliczanie różnic kursowych

  • rozliczanie podatków
  • zarządzanie środkami trwałymi
  • obsługa klienta
  • sporządzanie bilansów

Wymagania:

  • umiejętność pracy z dokumentami
  • sprawność manualna przy wprowadzaniu danych
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

Wymagania:

  • umiejętność klasyfikacji zdarzeń gospodarczych (zakup, sprzedaż, koszty)
  • znajomość podstaw ryczałtu i KPiR
  • dobra organizacja pracy własnej

Wymagania:

  • znajomość zasad rachunkowości
  • znajomość prawa podatkowego

Zapoznaj się z tym jak przebiega proces rekrutacji na naszej stronie!

Zobacz gdzie pracujemy!